CF&S Group on laienenud

15.10.2019

2019. aastal laiendas CF&S Group oma geograafilist kohalolekut, avades kolm uut kontorit Taškendis (Usbekistan) ja Venlo (Holland).


Alates 2019. aasta juulist pakub CF&S Uzbekistan transpordilahendusi Hiinast ja Lõuna-Koreast Usbekistani raudtee ja maantee kaudu. Samuti pakume täiskonteinervedusid (FTL) ja osakonteinervedusid (LTL) Hiinast, Euroopast ja Kesk-Aasiast. Ettevõte omab 80ʼ ja 60 'raudteeplatvorme, mis on varustatud puitpõrandaga, ja sobivad erinevate erivedude korraldamiseks. Firma kasutuses on ka kaetud vagunid ning 40' ja 20 'konteinerid.


Alates juunist hoolitsevad Hollandi kolleegid Venlo kontorist osaliste ja täiskoormate teenuse osutamise eest. Korraldame vedusid Hollandist, Belgiast, Luksemburgist, Saksamaalt ja Põhja-Prantsusmaalt sihtkohtadesse üle kogu Euroopa. Lisaks traditsioonilistele kaubavedudele pakub CF&S Netherlands ka uuenduslikke ühend- ja mereveoteenuseid. Vähendades läbitavat distantsi, kahandame me süsinikdioksiidiheidet ja aitame võidelda kliimamuutustega.

 

Lisateavet CF&S Grupi kohta leiate www.cfs.net